sobota, 24 września 2022

22 września w naszym przedszkolu zagościła jesienna aura. Przedszkolny hol przyozdobiły jesienne dekoracje, które pozwoliły dzieciom poczuć klimat nadchodzącej pory roku. Przedszkolaki w różnorodny sposób świętowały ,,Powitanie Jesieni". Dzieci z Grupy Pszczółki, wzięły udział w zabawach sensorycznych, udekorowały grupowe drzewko jesiennymi listkami oraz wykonały pamiątkowe zdjęcia w jesiennej ramce. Grupa Gumisie przechodziła ścieżkę sensoryczną przygotowaną z darów jesieni, a następnie wybrała się do przedszkolnego ogrodu i przy pomocy lup obserwowała przyrodę. Dzieci z Grupy Smerfy wykonały piękne prace plastyczne przedstawiające ,,Panią Jesień" w kolorowej sukni. Grupa Biedronki wzięła udział w zabawach matematycznych z wykorzystaniem darów jesieni. Natomiast dzieci z Grupy Motylki i Krasnoludki postanowiły świętować Pierwszy Dzień Jesieni udając się na wycieczkę do lasu.

red. pm3_katarzyna_runewicz