wtorek, 24 stycznia 2023

Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 3 w Polkowicach, a jego adresatami były dzieci w wieku od 5 do 6 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z całej Polski. Wpłynęło 57 prac. Nadrzędnym celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i zdolności twórczych dzieci.

Jury oceniło prace pod względem zgodności z tematyką konkursu, estetyką wykonania, samodzielności, oryginalności oraz pomysłowości i przyznało:

I miejsce: Wiktoria Michalak - Przedszkole nr 1 z grupą żłobkową w Konstantynowie Łódzkim
II miejsce: Alicja Korczyńska – Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Konopnickiej w Krasnymstawie
III miejsce: Rozalia Cypara – Przedszkole nr 2 w ZSP nr 1 w Nowym Targu

Wyróżnienia:
 Lilianna Krzysiek - Przedszkole Miejskie nr 4 im. Jana Brzechwy w Będzinach
Zuzanna Brzoska – Przedszkole nr 1 w Kuźni Raciborskiej z oddziałem w Turzu

Wszystkim uczestnikom  i opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy wspaniałych pomysłów. Nagrody za nagrodzone prace zostaną przesłane pocztą, pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy pocztą elektroniczną.

red. pm3_karolina_adamczyk

Strony w dziale: