wtorek, 23 Maja 2023

Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 3 w Polkowicach, a jego adresatami były dzieci wraz z rodzicami uczęszczające do naszego przedszkola. Wpłynęło 10 prac.

Nadrzędnym celem konkursu było propagowanie ekologicznego stylu życia, rozwijanie zdolności plastycznych oraz kreatywności u dzieci, kształtowanie postawy świadomego konsumenta, wzmacnianie więzi rodzinnych, pobudzanie twórczej wyobraźni dziecka.

Jury oceniło prace pod względem zgodności z tematyką konkursu, techniki i różnorodności użytych materiałów, pomysłowości i estetyki wykonania, wieku autora i przyznało:

I miejsce - Liliana Skowronek "Krasnoludki"

II miejsce - Kaja Mazur "Pszczółki"

III miejsce - Mrozik Mateusz "Pszczółki"

Wyróżnienia:

Róża Tarnowska - "Pszczółki"

Kaja Makieła - "Biedronki"

Wszystkim uczestnikom i ich rodzinom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy wspaniałych pomysłów.

red. pm3_anna_mrozik