środa, 4 stycznia 2023

Zachęcamy Państwa do udziału w akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Drodzy Rodzice - oddając elektrośmieci wspieracie placówkę edukacyjną waszych dzieci!

W ramach projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami.

Termin Akcji:  30.01.-06.02.2023

Miejsce Akcji: parking przedszkolny

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny przedszkole otrzyma nagrody rzeczowe. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe
i chęci! Do naszej akcji mogą przyłączyć się wszyscy mieszkańcy  Polkowic, firmy i instytucje, które oddadzą sprzęt do naszego punktu zbiórki- parking przedszkolny. Lista urządzeń jakie mogą Państwo przynosić wywieszona jest na drzwiach wejściowych do przedszkola oraz na naszej stronie internetowej w załączniku "Rodzaje sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce".

red. pm3_anna_mrozik

Strony w dziale: