rekrutacja 2019d 2020

Aktualności

ZABAWY W OGRODZIE

Każdy wie, że nasza grupa to wielka energia :) Postanowiliśmy nauczyć się nowych rzeczy - tym razem chodzi o sporty. Podczas zabaw w ogrodzie uczyliśmy się grać w badmintona, odbijać piłkę tak jak w siatkówce, skakać na skakankach czy odbijać piłkę paletkami. Momentami nie było łatwo, ale nikt sie nie poddawał. 

 

 

 

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI LOKALNEJ

W dniu 31.05.19 reprezentowaliśmy przedszkole podczas Twórczości Lokalnej przedstawiając opowiadanie muzyczne "Jak mama tatę poznała". Gratulujemy wszystkim dzieciom odwagi. Podczas imprezy został rozstrzygnięty konkurs "Zaczarowany ogród bajek". Wielkie gratulacje dla Filipa, Gracjana i Otylii za zajęcie 3 miejsca w konkursie. Przed występem udaliśmy się również na lody do lodziarni Igloteka z okazji Dnia dziecka.

 

WIOSKA KOLEJARZY

W czwartek 30.05 wybraliśmy się na wycieczkę do Miłkowic, gdzie poznaliśmy historię kolei polskich. Po wykonaniu wszystkich zadań czekały na nas atrakcje takie jak: zabawy sportowe na placu, piknik na dworze, poszukiwanie zsgadek, przewóz imitacją parowozu, zwiedzanie izby pamięci kolei oraz warsztaty plastyczne. 

 

ZAWODY SPORTOWE I PIKNIK

W dniu 31.06 w naszej grupie odbyły sie zawody sportowe oraz mieliśmy piknik w ogrodzie przedszkolnym. Zabawa była przednia. Każdy dokonał wszelkich starań, żeby jego drużyna wygrała. Wszyscy otrzymali medale pamiątkowe za udział w zawodach. 

 

DZIEŃ RODZINY

W dniu 28.05.19 w naszej grupie odbyło się święto Rodziny. Dzieci z tej okazji przygotowały dla rodziców opowiadanie taneczne "Jak mama tatę poznała" w którym nie brakowało śmiechu ale także i wzruszeń. 

Statystyka odwiedzin: Dziś 273 | Wczoraj 284 | Ten tydzień 1205 | Ten miesiąc 7600 | Razem 98188

 

Nasi przyjaciele

____________________________________