rekrutacja 2019d 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 17.01.2019r. w naszej grupie gościliśmy Babcie i Dziadków. Dzieci przedstawiły dziadkom jasełka i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Po występie był poczęstunek i wspólne rozmowy. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

ZAJĘCIA OTWARTE

W piątek 11.01.19 r. odbyło się na naszej grupie zajęcie otwarte. Rodzice mieli okazję zobaczyć zajęcie z wykorzystaniem Metody Dobrego Startu. Podczas zajęcia poznaliśmy nowy wzór, który rysowaliśmy na tacach z kaszą. Poznaliśmy również piosenkę "Lepimy bałwana:, która pomogła nam kreślić poznany wzór. Na koniec zajęć wspólnie zrobiliśmy olbrzymiego bałwana z papierowych kulek.

ŁAŃCUCHOWE SZALEŃSTWO

To był na pewno najdłuższy łańcuch w Polkowicach - co do tego dzieci nie miały żadnych wątpliwości - spójrzcie Państwo sami jak postanowili to zmierzyć.

WARSZTATY W OSTASZOWIE

Na chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia, dzieci brały udział w warsztatach wigilijnych w Ostaszowie. Wspólnie kolędowali, ale co najważniejsze: samodzielnie lepili pierogi, które przy wspólnej uczcie smacznie skosztowaliśmy.

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W TARNÓWKU

Nasza zdolna 5-latka dzielnie reprezentowała nasze przedszkole w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Tarnówku zachwycając publiczność przepięknym występem solowym wykonując utwór, pt. "Kołysanka dla Dzieciątka".

Statystyka odwiedzin: Dziś 124 | Wczoraj 114 | Ten tydzień 510 | Ten miesiąc 1181 | Razem 34984