Zbiórka nakrętek

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, w tym roku dzieją się rzeczy niezwykłe, czego Państwo doświadczacie najbardziej. Wszystkie plany musiały oczywiście zostać zawieszone i pozmieniane. Ta sytuacja dotyczy też między innymi działania Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Oczywiście nadal zbieramy nakrętki. Proszę pamiętać o kontynuacji zbiórki nakrętek będąc też w domach, jak sytuacja się opanuje dostarczymy je do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Dzięki zeszłorocznym akcjom udało się nam uzbierać ponad 112 tysięcy złotych. Zebrana kwota pozwoliła zapewnić opiekę 24 pacjentom przez okres miesiąca. Nasza fundacja ma obecnie pod swoimi skrzydłami 60 osób, więc jak widać potrzeby są znacznie większe.

Zdjęcia

Drodzy Rodzice. Dnia 27 listopada tj. środa odbędą się w naszym przedszkolu zdjęcia wykonane przez fotografa. Zdjęcia będą wykonane na odpowiedzialność fotografa oraz bez konieczności zakupu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 358 | Wczoraj 746 | Ten tydzień 2827 | Ten miesiąc 8659 | Razem 244283