rekrutacja 2019d 2020

"Pasowanie na Przedszkolaka"

20 listopada było bardzo ważnym dniem w kalendarzu Pszczółek. Tego dnia Pani Dyrektor
w obecności rodziców przyjęła w poczet przedszkolaków kochane maluszki. Wcześniej dzieci zaprezentowały się w wierszykach i piosenkach. Nie zabrakło tańca i przysięgi. Każdy "Nowy przedszkolak" otrzymał od Pani Dyrektor dyplom i pszczółkowy rożek z niespodzianką.

Gratulujemy dzieciom i rodzicom!

"Piątkowe poczytanki"

Naszą grupową, cykliczną tradycją stało się piątkowe czytanie bajek dla dzieci przez rodziców.
W każde piątkowe popołudnie z radością witamy gościa-rodzica dziecka, który czyta bajkę całej grupie. Jest to dla dzieci ogromne przeżycie i radość. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie
i poświęcony czas. Mam nadzieję, że ta nasza wspólnie wypracowana tradycja będzie dalej tak sumiennie kontynuowana. Dziękuję!!!!

Pracowite "Pszczółki"

Nasze maluszki codziennie uczą sie nowych umiejętności. Bardzo aktywnie uczestniczą w zajęciach. Robiliśmy kotki, parasolki metodą Edukacji przez Ruch, układaliśmy w rytmy kropelki oraz graliśmy na instrumentach.

Dzień Pluszowego Misia u Pszczółek

25 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Maluszki również świętowały urodziny swoich małych pluszowych przyjaciół. Nie zabrakło pomalowanych na czarno nosków,  tańców i zabaw z misiami, degustacji misiowego przysmaku (wafelka z miodem). "Pszczółki" poznały wiadomości na temat niedźwiedzi: panda, brunatnego i polarnego. Poznały misie z różnych bajek
i dobranocek. Na koniec wszyscy malowali misiowe plakaty.

Urodzinki w "Pszczółkach"

"Pszczółki" świętują urodziny swoich kolegów i koleżanek.  Naszą "trójeczkę - świeczkę" dmuchali Antoś B.i Martynka. Życzymy samych radosnych chwil w przedszkolu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 94 | Wczoraj 220 | Ten tydzień 1332 | Ten miesiąc 4101 | Razem 129192