rekrutacja 2019d 2020

Spotkanie z Panią Renatą- Mistrzynią świata w trójskoku

Dnia 13.04.2019r. naszą grupę odwiedziła Pani Renata Szykulska- Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, utytułowana lekkoatletka wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy Masters w konkurencji trójskok, skok w dal- zawodniczka LKS Polkowice. Pani Renacie bardzo dziękujemy za odwiedziny, za przybliżenie dzieciom " świata sportowca" i życzymy dalszych sukcesów!

Kolorowe dźwięki

W Naszym przedszkolu pracujemy na pomocniczej metodzie nauki gry na instrumencie klawiszowym z odwzorowaniem klawiatury pianina  dla najmłodszych dzieci, dla których nauka nut jest jeszcze za trudna i zbyt nużąca. Poprzez rozpoznawanie kolorów i kształtów oraz kojarzenia odległości pomiędzy poszczególnymi figurami (które są odpowiednikiem określonej wartości rytmicznej nuty z orientacyjnym czasem wybrzmienia) najmłodsze dzieci rozpoczynają swoją przygodę z nauką muzyki. Nasze Pszczółki były zachwycone możliwością zabawy na tak ciekawym instrumencie :)

Dzień Babci i Dziadka- Pszczółki

W dniu 22.01.2019r. w grupie Pszczółek odbyło się uroczyste świętowanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały piękny występ- recytowały wierszyki, śpiewały piosenki! Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia oraz szczęścia. Dziękujemy przybyłym gościom za tak piękne brawa! A rodzicom dzieci za przygotowanie poczęstunku