rekrutacja 2019d 2020

Wycieczka na lody

Z okazji Dnia Dziecka nasza grupa wybrała się do pobliskiej lodziarni. Dzieci były bardzo podekscytowane wspólnym wyjściem na lody. Każdy mógł wybrać sobie swój ulubiony smak. Wszyscy z uśmiechami na twarzy zajadali przepyszne lody. To był miło spędzony czas.

Wesoła gimnastyka.

• W naszej grupie odbyły się warsztaty „Wesoła gimnastyka”. Uczestnicy zostali postawieni przed sporymi wyzwaniami prowadzącej. Zajęcia zaczęły się od krótkiej rozgrzewki, która jednak okazała się już dużym wyzwaniem, gdyż pani Karolinka pilnowała formy uczestników. Podczas zabaw ruchowych jednak panowała wesoła atmosfera i każdy uczestnik dawał z siebie wszystko, aby wykonać zadanie jak najlepiej. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas.

Wycieczka do „Rogatej Wsi” w Konradówce

30.05.2019 dzieci z grupy „Motylków” wybrały się na wycieczkę do „Rogatej Wsi” w Konradówce niedaleko Chojnowa. Dzieci miały okazję bliżej poobcować z naturą, poznały uroki pięknej polskiej wsi oraz z bliska przyjrzały się wiejskim zwierzętom. Dzieci miały okazję posłuchać o dawnych narzędziach rolniczych. Świetną atrakcją okazała się zabawa sensoryczna za pomocą ziaren m.in. kukurydzy, rzepaku czy pszenicy. W dalszej części wycieczki Motylki uczestniczyły w zawodach przewożenia siana.  Niewątpliwie najlepsza zabawa odbyła się podczas wzajemnego rzucania się sianem. Radości było co niemiara! Na koniec dzieci wykonały prace plastyczne- zdobiły różnymi ziarnami kontury krowy, kozy czy baranka. Jedno jest pewne- każdy bawił się świetnie, a wycieczka zostanie na długo w naszej pamięci.

Teatrzyki.

W maju dzieci zostały zaproszone przez grupy „Smerfów” i „Krasnali” na teatrzyki, które przygotowywały na Polkowicki Przegląd „Kurtyna”. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się przedstawienia i z zaciekawieniem oglądały swoich kolegów. Na koniec nagrodziły ich gromkimi brawami. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie.

Dzień Rodziny.

W naszej grupie odbyła się uroczystość „Dnia Rodziny”. Z tej okazji dzieci przygotowały piękny występ artystyczny.  Z uśmiechem recytowały wierszyki dla rodziców, tańczyły Taniec Motyli, a nawet wykonały pokaz gry na instrumentach perkusyjnych. Dzieci były przejęte, zaś rodzice pełni wzruszeń. Dzień Rodziny zakończył się poczęstunkiem i nawet zła pogoda nie popsuła miłej atmosfery.

Statystyka odwiedzin: Dziś 292 | Wczoraj 284 | Ten tydzień 1224 | Ten miesiąc 7619 | Razem 98207