rekrutacja 2019d 2020

Dzień Babci i Dziadka

21.01.2019 (poniedziałek) Motylki zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość organizowaną z okazji ich święta. Wszystkie dzieci nie mogły doczekać się momentu, kiedy uściskają swoich bliskich i wręczą upominki wykonane własnoręcznie. Ale zanim to nastąpiło Motylki przygotowały występ, w którym nie zabrakło pięknych wierszyków, piosenek i tańców dla Babci i Dziadka. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zostanie zapamiętany w sercach Babci, Dziadków i wnucząt.

Hura!Pada śnieg!

Warsztaty bożonarodzeniowe.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zostały zorganizowane warsztaty rodzinne pod nazwą „Eko- ozdoby”. Jak dobrze wiemy własnoręczne ozdoby szczególnie w tak magicznym okresie, jakim jest Boże Narodzenie, mają niepowtarzalny urok, a dodatkowo scalają rodziców i dzieci. Podczas słuchania kolęd tworzyły się piękne ozdoby między innymi gwiazdy, renifery czy aniołki. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy bawili się świetnie.

Spotkanie wigilijne.

Tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia w naszej grupie odbyło się spotkanie wigilijne. Wszyscy mieli okazję złożyć sobie najlepsze życzenia oraz podzielić się opłatkiem. Dzieci mogły spróbować tradycyjnych pierników oraz owoców. Nie zabrakło również czasu na wspólne kolędowanie. To był wspaniały czas!W piękne słoneczne przedpołudnie Motylki wybrały się na zabawy do ogrodu przedszkolnego. Skoro spadł tak długo wyczekiwany śnieg to przedszkolaki nie mogły przepuścić tej okazji. Wszyscy świetnie bawili się na śniegu.

Mikołajki.

6 grudnia obowiązkowo naszą grupę odwiedził Święty Mikołaj. Niewątpliwie na tę chwilę czekali wszyscy! Od samego rana wszystkie dzieci nasłuchiwały dzwonka Mikołaja. Kiedy nadszedł ten moment uśmiechów i radości nie było końca. Święty Mikołaj rozdał wszystkim grzecznym Motylkom prezenty. Dzieci również przygotowały coś specjalnego dla naszego gościa- zaśpiewały piosenkę oraz recytowały wierszyk. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia.

Statystyka odwiedzin: Dziś 0 | Wczoraj 126 | Ten tydzień 512 | Ten miesiąc 1183 | Razem 34986