rekrutacja 2019d 2020

Dzień Babci i Dziadka 2020-Motylki

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Wycieczka na pocztę

18 grudnia mieliśmy przyjemność poznać tajniki pracy na poczcie. Dowiedzieliśmy się co należy zrobić, aby wysłać list czy paczkę. Jak to się dzieje, że trafiają do odpowiednich osób i gdzie je sortujemy oraz wiele więcej. Próbowaliśmy nawet stawiać pieczątki datownikiem, co nie było łatwe. Wysłaliśmy również zrobione przez siebie kartki. Serdecznie dziękujemy za tak ciekawe przedstawienie pracy wszystkim pracownikom.

Dzień Górnika w Motylkach

4 Grudnia Naszym Gościem był Pan Dariusz- tato Kornela. Zaprosiliśmy Górnika, by opowiedział o swojej ciężkiej i jakże ważnej pracy pod ziemią, oraz przybliżył dzieciom zadania ratownika górniczwgi. Dzieci z zaciekawieniem słuchały Pana Darka oraz oglądały autentyczne zdjęcia maszyn górniczych. Bardzo dziękujemy za odwiedziny Panu Darkowi i zapraszamy za rok!