rekrutacja 2019d 2020

SPOTKANIE Z PANIĄ HIGIENISTKĄ

W poprzednim tygodniu Przedszkolaki z naszej grupy miały okazję poznać Panią higienistkę, która opowiadała dzieciom na czym polega specyfika jej pracy. Nasz gość wytłumaczył dzieciom jak należy dbać o zęby i dlaczego jest to aż tak ważne w życiu każdego człowieka. Pani higienistka pokazała dzieciom w jaki sposób należy poprawnie szczotkować zęby za pomocą ogromnej szczęki i szczoteczki, które zrobiły ogromne wrażenie na dzieciach. Dodatkowo zachęciła dzieci do odwiedzenia w bliskiej przyszłości gabinetu stomatologicznego. Na sam koniec Pani przygotowała kolorowanki, które sprawiły dzieciom wiele radości. Dziękujemy za odwiedziny!

Walentynki.

WALENTYNKI

W czwartek 14 lutego 2019 obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Tego dnia najbardziej popularnym kolorem na ubraniach był zdecydowanie czerwony i różowy. Dzieci miały okazję ozdobić i obdarować siebie nawzajem serduszkami, wysłać list przez przedszkolną pocztę walentynkową. Wszyscy doskonale bawili się podczas walentynkowych zabaw.

Hura!Pada śnieg!

Dzień Babci i Dziadka

21.01.2019 (poniedziałek) Motylki zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość organizowaną z okazji ich święta. Wszystkie dzieci nie mogły doczekać się momentu, kiedy uściskają swoich bliskich i wręczą upominki wykonane własnoręcznie. Ale zanim to nastąpiło Motylki przygotowały występ, w którym nie zabrakło pięknych wierszyków, piosenek i tańców dla Babci i Dziadka. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zostanie zapamiętany w sercach Babci, Dziadków i wnucząt.

Spotkanie wigilijne.

Tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia w naszej grupie odbyło się spotkanie wigilijne. Wszyscy mieli okazję złożyć sobie najlepsze życzenia oraz podzielić się opłatkiem. Dzieci mogły spróbować tradycyjnych pierników oraz owoców. Nie zabrakło również czasu na wspólne kolędowanie. To był wspaniały czas!W piękne słoneczne przedpołudnie Motylki wybrały się na zabawy do ogrodu przedszkolnego. Skoro spadł tak długo wyczekiwany śnieg to przedszkolaki nie mogły przepuścić tej okazji. Wszyscy świetnie bawili się na śniegu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 303 | Wczoraj 823 | Ten tydzień 3611 | Ten miesiąc 7192 | Razem 46319