Zebranie z rodzicami

ZEBRANIE

Zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 08.09.2021r. (środa) o godz. 15:30 w sali Motylków.

Ze względu na wytyczne związane z pandemią prosimy o obecność jednego rodzica na zebraniu (na czas trwania zebrania prosimy o zapewnienie dziecku opieki). Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa.

Nauczycielki grupy

Anna Mrozik

Natalia Duda

Zbiórka nakrętek

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, w tym roku dzieją się rzeczy niezwykłe, czego Państwo doświadczacie najbardziej. Wszystkie plany musiały oczywiście zostać zawieszone i pozmieniane. Ta sytuacja dotyczy też między innymi działania Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Oczywiście nadal zbieramy nakrętki. Proszę pamiętać o kontynuacji zbiórki nakrętek będąc też w domach, jak sytuacja się opanuje dostarczymy je do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Dzięki zeszłorocznym akcjom udało się nam uzbierać ponad 112 tysięcy złotych. Zebrana kwota pozwoliła zapewnić opiekę 24 pacjentom przez okres miesiąca. Nasza fundacja ma obecnie pod swoimi skrzydłami 60 osób, więc jak widać potrzeby są znacznie większe.

Dzień Babci i Dzidka 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie oraz Dzidków na uroczystość przedszkolną z okazji ich wyjątkowego Święta! Dnia 21 stycznia o godzinie 9:00 zacznie się występ :)

Statystyka odwiedzin: Dziś 131 | Wczoraj 188 | Ten tydzień 131 | Ten miesiąc 3603 | Razem 458141