Zebranie z rodzicami

ZEBRANIE

Zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 08.09.2021r. (środa) o godz. 15:30 w sali Krasnoludków.

Ze względu na wytyczne związane z pandemią prosimy o obecność jednego rodzica na zebraniu (na czas trwania zebrania prosimy o zapewnienie dziecku opieki). Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa.

Nauczycielki grupy

Aneta Jędrasik

Amanda Skraba

Zbiórka nakrętek

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, w tym roku dzieją się rzeczy niezwykłe, czego Państwo doświadczacie najbardziej. Wszystkie plany musiały oczywiście zostać zawieszone i pozmieniane. Ta sytuacja dotyczy też między innymi działania Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Oczywiście nadal zbieramy nakrętki. Proszę pamiętać o kontynuacji zbiórki nakrętek będąc też w domach, jak sytuacja się opanuje dostarczymy je do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Dzięki zeszłorocznym akcjom udało się nam uzbierać ponad 112 tysięcy złotych. Zebrana kwota pozwoliła zapewnić opiekę 24 pacjentom przez okres miesiąca. Nasza fundacja ma obecnie pod swoimi skrzydłami 60 osób, więc jak widać potrzeby są znacznie większe.

Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków na uroczystość ich święta, które odbędzie się 22.01.2020r., o godz. 9:30 w sali Gumisiów

Statystyka odwiedzin: Dziś 149 | Wczoraj 205 | Ten tydzień 354 | Ten miesiąc 14080 | Razem 349748