rekrutacja 2019d 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątek tj. 25.01.2019 r.  gościliśmy w przedszkolu naszych kochanych Dziadków. Przygotowaliśmy dla nich przedstawienie pt. „Wigilia dziewczynki z zapałkami”. Przedstawienie  przeplatane było piosenkami i pastorałkami. Na koniec nie zabrakło życzeń i piosenki tylko dla Dziadków. Po części artystycznej wręczyliśmy Dziadkom przygotowane przez nas upominki.   Razem z Babcią i Dziadkiem gościliśmy sie także przy stole zastawionym słodkościami.  Wszystkim Dziadkom jeszcze raz życzymy sto lat.

MIKOŁAJKI

Od rana wyczekiwaliśmy  gościa. Był nim Mikołaj. Kiedy pojawił się w sali co niektórzy bali się czy na pewno zasłużyli na paczkę. Mikołaj spytał się kto był grzeczny. Jak się okazało wszyscy. Zaśpiewaliśmy mu piosenki i złożyliśmy obietnicę , że nadal będziemy zachowywać się bez zarzutu. Każdy z nas otrzymał paczkę . Teraz czekamy na Gwiazdora.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2018R.

W dniu 26.11.18 w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Grupa Smerfy oraz Krasnoludki wzięły udział we wspólnych zabawach. Świętowanie zaczęliśmy od poznania historii tego święta, poprzez zabawy ruchowe jak i dotarliśmy do ciekawostek o misiach i to co ulubione - prezentacja misiów z różnych bajek. Dzieci brały również udział w quizie, w którym nagrodą był przysmak misiów - miód. Wszyscy mieli okazje zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w holu przedszkola a na koniec każdy pokolorował wybranego przez siebie misia. Dziękujemy za wspólna zabawę!

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

Z okazji Barbórki przyszedł do nas w mundurze górnik a ściślej mówiąc tata Emilki.  Opowiedział nam o pracy górnika, o minerałach i surowcach , które się wydobywa.  O tym  co powinien wiedzieć górnik i jak postępować. Zaprezentował nam także galowy ubiór górniczy i wytłumaczył skąd się wzięły kolory pióropuszy i co oznaczają oraz jak powstała miedź. Dziękujemy bardzo naszemu gościowi , że w tak ważnym dla siebie dniu znalazł dla nas czas.

19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY

19 listopada 2018 r. dzieci z grupy Krasnoludki i Gumisie w ramach ŚWIATOWEJ KAMPANII    „19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY I KRZYWDZENIU DZIECI I MŁODZIEŻY” obejrzały przedstawienie w wykonaniu dzieci ze świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 3 pt „ Pechowy dzień”. W scenkach  poruszony został problem agresji wśród rówieśników. Dzieci wzięły również udział ze starszymi koleżankami w zabawach integracyjnych.

Statystyka odwiedzin: Dziś 123 | Wczoraj 114 | Ten tydzień 509 | Ten miesiąc 1180 | Razem 34983