rekrutacja 2019d 2020

Jasełka

Jasełka, Jasełka, zielona jodełka.... Dzieci z naszej grupy wystawiły Jasełka. Przedstawienie było pełne wzruszeń. Dzieci bardzo zaangażowały się w nasz spektakl, ciężko pracowały, aby wiernie odtworzyć narodziny Jezuska i przywołać magię tych Świąt. Bardzo dziękujemy małym aktorom za wspaniałe przedstawienie.

Wizyta Pani z Biblioteki

Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć Panią z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach. Dzieci wysłuchały fragmenty książki pt."Skarbiec na Boże Narodzenie" i jeszcze bardziej poczuły klimat zbliżających się Świąt.

Warsztaty

Już coraz bliżej święta, więc pora na dekoracje na choinkę. W tym roku na warsztatach dzieci wraz z rodzicami dekorowały pierniki.  Za pomocą słodkich pisaków, koralików, posypek wykonały słodkie dzieła sztuki, które mogły zabrać do domu w własnoręcznie wykonanymi koszyczkami

Mikołaj u Krasnali

6 grudnia już od samego rana wszystkie dzieci cierpliwie czekały na najsympatyczniejszego gościa z Laponii - Świętego Mikołaja! Krasnale radośnie przywitały Mikołaja i przygotowały dla niego piosenkę i wiersz. Mikołaj był zachwycony jak i same dzieci, które zostały obdarowane prezentami.

Lekcja historii

„Krasnale” wzięły udział w żywej lekcji historii zorganizowanej przez Towarzystwo Historyczne „Victoria”. W piwnicy pod Piastowskim Orłem poznały historię Powstania Warszawskiego. Dzieci mogły zapoznać się z mundurami powstańców oraz bronią z tamtych czasów.

Statystyka odwiedzin: Dziś 170 | Wczoraj 430 | Ten tydzień 600 | Ten miesiąc 8284 | Razem 140952