rekrutacja 2019d 2020

Aktualności

PIERWSZA POMOC

16.04.2019 odwiedzili nas starsi koledzy, którzy przekazali nam wiedzę na temat pierwszej pomocy i procedur z tym związanych. Mogliśmy poćwiczyć w parach i utrwalić zdobyta wiedzę. Atmosfera była miła. 

 

PRACE W OGRÓDKU

Posadziliśmy w naszym ogródku rzodkiewki, szczypiorek, pietruszkę. Przed sianiem przygotowaliśmy grządkę a na końcu podlaliśmy nasze nasiona. Zobaczymy co nam wyrośnie. 

 

WARSZTATY W OSTASZOWIE

W środę tj. 13.03.2019 r. byliśmy na warsztatach w Ostaszowie. Samodzielnie ozdabialiśmy babeczki, które z apatytem zjedliśmy. Sialiśmy rzeżuchę i sadziliśmy szafirki . Poznawaliśmy historie świąt Wielkanocnych oraz tradycje z wiązane z Powitaniem Wiosny.  Mieliśmy także okazje  zaobserwowania zwierząt w ich naturalnym środowisku.  Wycieczka bardzo nam się podobała i była pełna wrażeń. 

 

WARSZTATY WIELKANOCNE

W dniu 10.04.2019 odbyły się warsztaty wielkanocne z rodzicami. Razem z dziećmi wykonywaliśmy palmy wielkanocne. Wszystkie były piękne i oryginalne. Efekty prac można podziwiać na zdjęciach. 

 

BAJKOWE PORANKI

W czwartek 28. 02. 2019 r. w ramach spotkań „Bajkowe poranki” spotkaliśmy się z panią Ulą Przychodzeń. Pani Ula jak zawsze przyniosła ze sobą wspaniałe książeczki, które z dużym zaciekawieniem wysłuchaliśmy. Na tym spotkaniu poznaliśmy przygody misi Marysi, która spędzała wolny czas w górach. Marysia uczyła się jazdy na nartach, bawiła się na śniegu i miło spędzała czas ze swoimi rodzicami. Z bohaterką wspólnie przeżyliśmy wspaniałe chwile.

 

 

Statystyka odwiedzin: Dziś 294 | Wczoraj 823 | Ten tydzień 3602 | Ten miesiąc 7183 | Razem 46310

 

Nasi przyjaciele

____________________________________