rekrutacja 2019d 2020

ZAWODY SPORTOWE

30.05.2019 w czwartek odbyły się zawody sportowe pomiędzy dwoma grupami Krasnoludki- Gumisie. Dzieci musiały wykazać się szybkością, sprytem  oraz współpracą z  grupą. Walka była zacięta lecz lepszymi okazali się Gumisie. Wszyscy uczestnicy  jednak otrzymali słodkie nagrody. Najważniejsza jednak była dobra zabawa. Zwycięzcom gratulujemy.

DZIEŃ RODZINY

Dzień Matki i Dzień Ojca to jedne z najpiękniejszych świąt w roku. W tym szczególnym dniu każdy, duży czy mały, składa swoim ukochanym rodzicom życzenia. Właśnie z tej okazji spotkaliśmy się 28. 05. 2019 r. Przygotowania do święta trwały długo- dekoracje, upominki i oczywiście występ dla naszych kochanych rodziców. Nasi bliscy mieli okazję zobaczyć teatrzyk „Kopciuszek na wesoło”. Po zakończeniu części artystycznej wspólnie całymi rodzinami degustowaliśmy przepyszne sałatki i ciasta. Jeszcze raz życzymy wszystkim Rodzicom wszystkiego najlepszego!!!

DZIEŃ STRAŻAKA

24.05.2019 roku byliśmy na Rynku polkowickim gdzie z bliska poznawaliśmy prace strażaka, jego sprzęt, umundurowanie oraz pojazdy. Siedzieliśmy w  wozie strażackim oraz w łodzi, która strażacy wykorzystują podczas akcji na wodzie. Próbowaliśmy także  swoich sil  w posługiwaniu się sprzętem  strażackim, niestety nie każdy daliśmy rade podnieść. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI BIBILIOTEKI

W czwartek 30. 05. 2019 r. odwiedziła nas ponownie pani Ula Przychodzeń z  Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach. To kolejne spotkanie z przedstawicielem biblioteki. Tym razem wybraliśmy do posłuchania niesamowitą książeczkę „Dziwni klienci” S. Hay. Bohaterem jest Stefek, który z dużymi oporami pomaga swojemu tacie w drogerii. Poznaje tam kilku bardzo dziwnych klientów, którzy wyglądali jakby wybierali się na bal przebierańców. Z niecierpliwością czekamy na kolejne czerwcowe „czytelnicze” spotkanie.

WYSTAWA LALEK

23.05.2019 roku wybraliśmy się na wystawę lalek mieszczącą w PCA w Polkowicach. Mogliśmy z bliska zobaczyć różne lalki, pacynkami i kukiełkami , które występują w przedstawieniach dla dzieci.

Statystyka odwiedzin: Dziś 272 | Wczoraj 284 | Ten tydzień 1204 | Ten miesiąc 7599 | Razem 98187