rekrutacja 2019d 2020

WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

W sobotę 13.04 19 r. przedszkolaki z naszej grupy wzięły udział w ,,Wiosennych biegach przełajowych’’ zorganizowanych na Ścieżce Zdrowia. Mimo niesprzyjającej pogody udało się zdobyć kilka pucharów: Kajetan zajął I miejsce, Karo IV, Maja V, Franek VI . Serdecznie gratulujemy i cieszymy się bardzo z osiągniętego przez dzieci sukcesu!

WIELKANOCNE TRADYCJE

12 04. 19 r. kultywując wielkanocne tradycje sześciolatki wybrały się na polkowicki rynek gdzie malowały farbami jajka. Na pamiątkę spotkania zrobiliśmy również pamiątkowe zdjęcie, które każde dziecko otrzymało w prezencie do domu.

SPOTKANIE Z BIBLIOTEKĄ

28.03.19 r. pani Ula w ramach comiesięcznych Spotkań z Biblioteką przybyła do naszego przedszkola i przeczytała dzieciom  bajkę ,,Mam przyjaciółkę opiekunkę zwierząt’’.

ZAJĘCIA Z WARSZTATAMI TERAPII ZAJĘCIOWEJ

29 marca sześciolatki uczestniczyły w zajęciach plastycznych z przedstawicielami Terapii Zajęciowej. Dzieci zgodnie z instrukcją pań wykonały ,,Wiosenne słoiki’’, potrzebne nam były zwykłe słoiki oraz sizal, kolorowe kwiaty, motylki, wiosenne gałązki. Każdy sześciolatek wykonał samodzielnie swoją kompozycję, okazując ogromną radość z wykonanej pracy. Mamy nadzieję, że twórcze prace są ozdobą domowych parapetów, ku uciesze całej rodziny!

ZAJĘCIA OTWARTE W SP 3

14 marca sześciolatki uczestniczyły w zajęciach otwartych w Szkole Podstawowej nr 3 w Polkowicach. Na sali gimnastycznej oglądały pokaz układu ćwiczeń gimnastyczno – tanecznych, a następnie miały okazję przejść przez tory przeszkód. Obejrzały salę edukacji wczesnoszkolnej, salę ceramiczną, świetlicę, stołówkę. Uczyły się jak korzystać z programów Art. Studio i Scratch Junior w tabletach. Na małej sali gimnastycznej brały udział w eksperymentach przyrodniczych. Na zakończenie spotkania poczęstowano dzieci zdrowym poczęstunkiem za który serdecznie dziękujemy!

Statystyka odwiedzin: Dziś 295 | Wczoraj 823 | Ten tydzień 3603 | Ten miesiąc 7184 | Razem 46311