rekrutacja 2019d 2020

ZAWODY PŁYWACKIE

27. 05. 19 r. zorganizowaliśmy na basenie zawody pływackie. Pierwsze miejsce wśród dziewczynek zajęła Asia, drugie – Julia, trzecie- Wiktoria. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Oktawian, drugie – Kajetan, trzecie – Kornel. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.

WYSTAWA LALEK TEATRALNYCH

W czwartek 30 maja wybraliśmy się do Polkowickiego Centrum Animacji na Wystawę lalek teatralnych ze zbiorów Państwowego Teatru Lalki ,,Tęcza w Słupsku’’. Były to kolorowe lalki teatralne, które służyły aktorom do prezentacji barwnych spektakli dla dzieci, wykonane nie tylko z materiału, ale również z puszek. W Galerii można było również podziwiać prace plastycznych dzieci z naszej grupy: Julii i Wiktorii.

Gumisie na pikniku

Z okazji obchodzonych Dni Dziecka, Gumisie wybrały się na piknik na trawie. Pogoda na szczęście nam dopisała. Nasza grupa doskonale razem współpracuje i integruje się i dlatego każdy kto miał coś smakowitego chętnie dzielił się z kolegami i koleżankami.

Spotkanie z panią bibliotekarką

Raz w miesiącu odwiedza nas pani Ula - bibliotekarka z naszej miejskiej biblioteki. Z uwagą przysłuchujemy się wówczas czytanym przez nią bajek a także uwielbiamy przytulać sie do przytulanek, które nam przynosi.

Konkurs wiedzy "Książka moim przyjacielem"

Jak co roku delegacja dzieci 5-6 letnich ma okazję uczestniczyć w konkursie literacki organizowanym prze PM5 oddział w Tarnówku. W tym roku dzieci miały za zadanie zapoznać się z polskimi legendami. Delegacja w składzie Liwia, Emilka, Wiktoria i Mateusz doskonale poradzili sobie z wszystkimi zadaniami  i otrzymali wyróżnienie. Gratulujemy dzieciom doskonałej wiedzy,  a rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniach oraz obecność podczas konkursu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 62 | Wczoraj 439 | Ten tydzień 62 | Ten miesiąc 7778 | Razem 68247