rekrutacja 2019d 2020

JASEŁKA U GUMISIÓW

,,Jako, że Polacy w tradycji to mają ….’’ my również 19 grudnia w naszej grupie przedstawiliśmy  Jasełka, na które przybyły rodziny naszych dzieci. Przedstawienie udało się znakomicie, któremu towarzyszyła radość, ale również ogromne wzruszenie. Po przedstawieniu zaprosiliśmy gości na poczęstunek. Z całego serca dziękujemy zainteresowanym rodzicom za przygotowanie ciast oraz pomoc w organizacji uroczystości.

WTZ U GUMISIÓW

Po raz kolejny odwiedzili nas uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowych  przy PCUZ w Polkowicach. Panie przeczytały bajkę oraz wykonały wspólnie z dziećmi piękne duszki.

MDS U GUMISIÓW

Starszaki, by jak najlepiej osiągnąć dojrzałość  szkolną  uczestniczą w różnych zajęciach metodami aktywizującymi. Jedną z nich jest Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Należy ona do metod wspomagania rozwoju psychomotorycznego, edukacji i terapii, angażujących uczenie się wielozmysłowe: wzrokowo – słuchowo – dotykowo – kinestetyczno – ruchowe oraz funkcje językowe i wykonawcze.  Jej celem jest kształtowanie mowy, przygotowanie dzieci do nauki czytania i pisania, uczenie rysowania, poznawanie liter i cyfr.

PIERWSZA POMOC U GUMISIÓW

Dzięki uprzejmości naszych kochanych sąsiadów-5 latków Gumisie mogły uczestniczyć w zajęciach pokazowych z udzielania  pierwszej pomocy przedmedycznej.  Dzieci aktywnie brały udział w pokazie wykonując pozycje ustalona oraz masaż serca na specjalnych manekinach. Dziękujemy za zaproszenie.

"GUMISIE" NA "SREBRNEJ MUZIE"

Karol i Franek reprezentowali nasze przedszkole na Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Srebrna muza". Karol wyrecytował "Pstryczek" Juliana Tuwima zaś Franek "Wiejskie podwórko". Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy wielu recytatorskich sukcesów w szkolnym życiu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 125 | Wczoraj 114 | Ten tydzień 511 | Ten miesiąc 1182 | Razem 34985