rekrutacja 2019d 2020

Aktualności

SPOTKANIE Z SENIORAMI

We wtorek tj. 14.01.2020 r. zaprosiliśmy do naszej grupy sensorów aby wystąpić przed nimi z inscenizacja Jasełek. Nie zapomnieliśmy o zbliżającym się świecie Dnia Babci i Dziadka i z tej okazji zaśpiewaliśmy piosenki i złożyliśmy życzenia. Naszych szanownych gości ugościliśmy także słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Serdecznie dziękujemy za przybycie a rodzicom za pomoc. 

WYCIECZKA NA KOPALNIE

Byliśmy na wycieczce w kopalni i z bliska mogliśmy poznać pracę górnika, budynek kopalni , jej pomieszczenia i ich przeznaczenia. Podczas wycieczki poznaliśmy także hierarchie panującą  na kopalni , symbole oraz tradycje górnicze. Byliśmy ponadto u ratowników górniczych , gdzie z bliska zobaczyliśmy sprzęty ratujące ludziom życie i ułatwiające prace ratownikom.  Na koniec zrobiliśmy sobie zdjęcie pod pomnikiem. Otrzymaliśmy także drobne upominki. Dziękujemy za wycieczkę i przybliżenie nam pracy górnika. 

Jasełka

17.12.2019 r.  odbyły się w naszej grupie jasełka, na które przybyli rodzice.  Poprzez przedstawienie ukazaliśmy historie Pana Jezusa  począwszy  od Heroda aż do stajenki w  Betlejem .  Całość opiewała oprawa muzyczna . Mamy nadzieję , że rodzicom się podobało.

MIKOŁAJ U GUMISIÓW

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia odwiedził również i nas. Mikołaj wręczył każdemu z nas paczkę- niespodziankę. My podziękowaliśmy mu piosenką. Już nie możemy się doczekać kolejnej Jego wizyty u nas. Do zobaczenia za rok!!!

Statystyka odwiedzin: Dziś 190 | Wczoraj 424 | Ten tydzień 1189 | Ten miesiąc 6666 | Razem 139334

 

Nasi przyjaciele

____________________________________