Zebranie z rodzicami

Zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się w czwartek 26.11.2020r. o godz. 18:00 (w aplikacji Microsoft Teams).

Zapraszają nauczycielki grupy.

Konsultacje indywidualne

Konsultacje indywidualne dla chętnych rodziców odbędą się w czwartek 12.11.2020r. o godz. 16:00 (w aplikacji Microsoft Teams). Celem konsultacji jest rozmowa na temat funkcjonowania Państwa dziecka w grupie przedszkolnej.
Zapraszają nauczycielki grupy

Zbiórka nakrętek

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, w tym roku dzieją się rzeczy niezwykłe, czego Państwo doświadczacie najbardziej. Wszystkie plany musiały oczywiście zostać zawieszone i pozmieniane. Ta sytuacja dotyczy też między innymi działania Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Oczywiście nadal zbieramy nakrętki. Proszę pamiętać o kontynuacji zbiórki nakrętek będąc też w domach, jak sytuacja się opanuje dostarczymy je do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Dzięki zeszłorocznym akcjom udało się nam uzbierać ponad 112 tysięcy złotych. Zebrana kwota pozwoliła zapewnić opiekę 24 pacjentom przez okres miesiąca. Nasza fundacja ma obecnie pod swoimi skrzydłami 60 osób, więc jak widać potrzeby są znacznie większe.

Konsultacje indywidualne

Konsultacje indywidualne dla rodziców odbędą się we wtorek 06.10.2020r. o godz. 16:00. Celem konsultacji jest rozmowa na temat funkcjonowania Państwa dziecka w grupie przedszkolnej.
Zapraszają nauczycielki grupy
Statystyka odwiedzin: Dziś 60 | Wczoraj 37 | Ten tydzień 1980 | Ten miesiąc 4385 | Razem 277578