Zbiórka nakrętek

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, w tym roku dzieją się rzeczy niezwykłe, czego Państwo doświadczacie najbardziej. Wszystkie plany musiały oczywiście zostać zawieszone i pozmieniane. Ta sytuacja dotyczy też między innymi działania Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Oczywiście nadal zbieramy nakrętki. Proszę pamiętać o kontynuacji zbiórki nakrętek będąc też w domach, jak sytuacja się opanuje dostarczymy je do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Dzięki zeszłorocznym akcjom udało się nam uzbierać ponad 112 tysięcy złotych. Zebrana kwota pozwoliła zapewnić opiekę 24 pacjentom przez okres miesiąca. Nasza fundacja ma obecnie pod swoimi skrzydłami 60 osób, więc jak widać potrzeby są znacznie większe.

Konsultacje indywidualne

Zapraszam na konsultacje 16.01.2020 r. (czwartek) w godzinach od 16.00-17.00.
                                            Teresa Jędrzejczyk

Bal Karnawałowy

Zapraszamy dzieci na bal karnawałowy, który odbędzie się 04.02.2020r. (wtorek).

Przychodzimy w przebraniach i dobrych humorach.

Statystyka odwiedzin: Dziś 345 | Wczoraj 1373 | Ten tydzień 3527 | Ten miesiąc 22648 | Razem 209633