Konsultacje indywidualne

Konsultacje indywidualne dla rodziców odbędą się we wtorek 06.10.2020r. o godz. 16:00. Celem konsultacji jest rozmowa na temat funkcjonowania Państwa dziecka w grupie przedszkolnej.
Zapraszają nauczycielki grupy

Zbiórka nakrętek

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, w tym roku dzieją się rzeczy niezwykłe, czego Państwo doświadczacie najbardziej. Wszystkie plany musiały oczywiście zostać zawieszone i pozmieniane. Ta sytuacja dotyczy też między innymi działania Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Oczywiście nadal zbieramy nakrętki. Proszę pamiętać o kontynuacji zbiórki nakrętek będąc też w domach, jak sytuacja się opanuje dostarczymy je do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Dzięki zeszłorocznym akcjom udało się nam uzbierać ponad 112 tysięcy złotych. Zebrana kwota pozwoliła zapewnić opiekę 24 pacjentom przez okres miesiąca. Nasza fundacja ma obecnie pod swoimi skrzydłami 60 osób, więc jak widać potrzeby są znacznie większe.

Bal Karnawałowy

Zapraszamy dzieci na bal karnawałowy, który odbędzie się 04.02.2020r. (wtorek).

Przychodzimy w przebraniach i dobrych humorach.

Konsultacje indywidualne

Zapraszam na konsultacje 16.01.2020 r. (czwartek) w godzinach od 16.00-17.00.
                                            Teresa Jędrzejczyk
Statystyka odwiedzin: Dziś 126 | Wczoraj 393 | Ten tydzień 1488 | Ten miesiąc 7788 | Razem 255859