rekrutacja 2019d 2020

Warsztaty świąteczno-kulinarne.

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi na warsztaty świąteczno - kulinarne, które odbędą się 4.04.2019r. tj. czwartek o godz. 16:00. Prosimy o przyniesienie artykułów spożywczych do dekorowania ciasteczek (np. dekoracje cukrowe, pisaki cukrowe, posypki itp).

Nauczycielki

Konsultacje

Zapraszamy na konsultacje, które odbędą się w dniu 28.02.2019 r (czwartek) od godz. 16:00.

Bal karnawałowy

W dniu 15 luty br. (piątek) odbędzie się w przedszkolu bal karnawałowy. Prosimy o ubranie dzieci w stroje karnawałowe.

Dziękujemy, nauczycielki.

Stroje gimnastyczne

Prosimy o przyniesie po feriach strojów gimnastycznych w podpisanym woreczku (koszulka, krótkie spodenki - również podpisane).

Dziękujemy, nauczycielki.

Walentynki

14 lutego prosimy ubrać dzieci na czerwono oraz przygotować ciuchy stosownie do pogody, ponieważ wychodzimy do szkoły Podstawowej nr 1.

Dziękujemy, Nauczycielki.

Statystyka odwiedzin: Dziś 295 | Wczoraj 823 | Ten tydzień 3603 | Ten miesiąc 7184 | Razem 46311