rekrutacja 2019d 2020

Stroje gimnastyczne

Prosimy o przyniesie po feriach strojów gimnastycznych w podpisanym woreczku (koszulka, krótkie spodenki - również podpisane).

Dziękujemy, nauczycielki.

Bal karnawałowy

W dniu 15 luty br. (piątek) odbędzie się w przedszkolu bal karnawałowy. Prosimy o ubranie dzieci w stroje karnawałowe.

Dziękujemy, nauczycielki.

Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka" w dniu 21.01.2018r. (poniedziałek) na godz. 10:00.

Przedszkolaki wraz z nauczycielkami.

Walentynki

14 lutego prosimy ubrać dzieci na czerwono oraz przygotować ciuchy stosownie do pogody, ponieważ wychodzimy do szkoły Podstawowej nr 1.

Dziękujemy, Nauczycielki.

Zajęcia otwarte.

Serdecznie zapraszam na zajęcia otwarte, które odbędą się w dniu 12.01.2018r. (piątek) o godz. 8:30. Będą mogli Państwo zobaczyć jak są prowadzone zajęcia edukacyjne, poznać ich metody i formy oraz zobaczyć swoje dzieci jak poprzez zabawę uczą się wielu ciekawych zagadnień.

Marlena Kardyś.

Statystyka odwiedzin: Dziś 125 | Wczoraj 114 | Ten tydzień 511 | Ten miesiąc 1182 | Razem 34985