rekrutacja 2019d 2020

Aktualności

Zima, zima za oknami

Hu, hu, ha nasza zima wcale nie taka zła :]. Jednak jak tylko pojawi się choć trochę śniegu to wyruszamy na zabawy, aby załapać świeżego powietrza i się po hartować, a przy okazji świetnie się bawić.

   

Dzień Babci i Dziadka

Jak każdego roku i  w tym uczciliśmy święto naszych drogich babć i dziadków. Na uroczystości przedstawiliśmy wierszyki i piosenki oraz zatańczyliśmy, ale aby i dziadkowie i babcie się nie zasiedzieli zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy. Gdy się już rozruszaliśmy, zasiedliśmy do wspólnego stołu i ze smakiem próbowaliśmy różnorodnych smakołyków. Życzymy babciom i dziadkom wszystkiego co najlepsze i na pewno do zobaczenia w przyszłym roku :) .

    

Biedronkowe "Jasełka"

W tym roku wspólnie z rodzicami spotkaliśmy się  i zorganizowaliśmy "Jasełka". Tylko tym razem biedroneczki przedstawiły krótkie świąteczne przedstawienie, a rodzice przedstawili "Jasełka". Zarówno dzieci, jak i rodzice stanęli na wysokości zadania, co zostało nagrodzone gromkimi brawami. Po przedstawieniu wspólnie usiedliśmy do świątecznego stołu, aby wspólnie choć przez chwilę poczuć świąteczny czas.

 

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia odwiedził nas Św. Mikołaj :). Byliśmy bardzo grzeczni, więc prezenty nas nie ominęły, ale również zaśpiewaliśmy Mikołajowi piosenkę oraz chwilkę się z nim pobawiliśmy. Mikołaj wziął ze sobą pomocnika, ponieważ wór był bardzo ciężki od prezentów. Już nie możemy się doczekać kolejnych Mikołajek w przyszłym roku. :)    

Statystyka odwiedzin: Dziś 126 | Wczoraj 114 | Ten tydzień 512 | Ten miesiąc 1183 | Razem 34986

 

Nasi przyjaciele

____________________________________