rekrutacja 2019d 2020

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 24.01.2020 Biedronki gościły swoje Babcie oraz Dziadków.Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Mikołajki

Od rana w grupie panował gwar i radość, dzieci oczekiwały nadejścia niezwykłego gościa. Święty Mikołaj obdarował prezentami wszystkie dzieci. Biedronki również miały niespodziankę- piosenkę oraz obrazki z narysowanymi prezentami od dzieci dla Mikołaja.

JASEŁKA

Dzieci z grupy BIEDRONKI w specjalnie na tą okazje przygotowanych strojach przedstawiły  sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami. Przedszkolaki spisały się na medal, otrzymując ogromne brawa od najbliższych.
Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Barbara Kulczycka, która podziękowała małym wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne.

ŚWIĘTO GÓRNIKA

W dniu dzisiejszym odwiedził nas górnik- tato Hani aby przybliżyć nam tradycję związaną

z obchodami Barbórkowego święta oraz zapoznać z ciężką pracę na kopalni. Wielką atrakcją dla dzieci był górniczy mundur, przymierzyły czako, czyli górniczą czapkę z piórami. Pan górnik przyniósł ze sobą ciekawe zdjęcia kopalni i maszyn. Na zakończenie spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę, powiedziały wierszyk oraz wręczyły laurkę.

Statystyka odwiedzin: Dziś 184 | Wczoraj 430 | Ten tydzień 614 | Ten miesiąc 8298 | Razem 140966