Notice: Undefined offset: 1 in /www/pm3.polkowice.pl/witryna/templates/pm3_v1_8/library/Artx/Content/Item.php on line 68 Notice: Undefined offset: 1 in /www/pm3.polkowice.pl/witryna/templates/pm3_v1_8/library/Artx/Content/Item.php on line 68

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek – 8 maja.

W związku z tym świętem wybraliśmy się do MGPB z niezapowiedzianą wizytą, aby podziękować za współpracę i złożyć życzenia z okazji święta Bibliotekarzy i Bibliotek. Jeszcze raz życzymy wszystkim pracownikom, tego cudownego miejsca wszystkiego najlepszego, satysfakcji z pracy oraz nieskończonej ilości odwiedzin czytelników.

Wycieczka w poszukiwaniu pozytywnej energii

W czwartek wybraliśmy się na pieszą wycieczkę w poszukiwaniu pozytywnej energii. Niezwykłym zaskoczeniem dla dzieci było miejsce, do którego doszliśmy. Tak to drzewa. Dzieci dowiedziały się, iż przyroda to nie tylko bogactwo, które możemy zobaczyć. Jest to także bogactwo, które możemy poczuć np. przytulając się do drzew. Przytulanie drzew zwiększa poziom hormonów oksytocyny, serotoniny i dopaminy. Dzięki czemu koi nerwy, zdecydowanie redukuje stres, uspokaja i pozytywnie nastraja. Możemy powiedzieć, iż poznaliśmy nową metodę relaksacji.

Międzynarodowy Dzień Strażaka - 4 maja

Każdego dnia Strażacy spieszą nam z pomocą, za co serdecznie dziękujemy. To święto jest wspaniałą okazją na rozmowę związaną z pracą strażaków. Dzieci utrwaliły numery alarmowe, przypomniały sobie czym zajmują się te niezwykle odważne osoby i kiedy mogą wezwać pomoc. Wszystkim Strażakom składamy serdeczne życzenia, niech odwaga przynosi zawsze sukces i zadowolenie z wykonywanej pracy.