Dzień Pluszowego Misia

W środę dzieci z grupy Biedronki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Był to dzień pełen wrażeń: śpiewaliśmy piosenki, braliśmy udział w konkursach oraz tańczyliśmy.  Przedszkolaki wykonały również pracę plastyczną "Mój przyjaciel miś".

Wakacje

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i współpracę oraz za trud włożony podczas pracy zdalnej.
Życzymy wesołych,bezpiecznych wakacji spędzonych w gronie rodzinnym.
Nauczycielki:
Teresa Jędrzejczyk
Aneta Jędrasik

Piątek 26.06.2020

1. „Lodziarnia”- zabawa doskonaląca umiejętności określania położenia przedmiotów w przestrzeni

Rodzic rozdaje dziecku karty pracy. Dziecko wycina kolejno obrazki lodów i pod dyktando rodzica naklejają je w odpowiednich miejscach przy obrazku budki z lodami.

2. „Ulepianka”- zabawy plastyczna

Dziecko lepi z ciasteliny to co kojarzy mu się z latem, np. lody, słońce, motyl, itp.

Przepis na domową ciastolinę:

Statystyka odwiedzin: Dziś 37 | Wczoraj 293 | Ten tydzień 1451 | Ten miesiąc 1029 | Razem 267431