rekrut

Aktualności

Dzień Dinozaura

Tydzień w prehistorycznych czasach był obfitujący w nową wiedzę, umiejętności i doswiadczenia. Dzieci poznały nazwy dinozaurów, pracę paleontologa i zobaczyły jak lawa wydobywa się z wulkanu. Rozwijały pamięć i spostrzegawczość. Tydzień zakończyły wizytą w kinie, gdzie mogły utrwalić wiedzę dzięki filmom popularno-naukowym oraz bajce o przygodzie z dinozaurami. 

Praca rolnika

Poznając pracę rolnika utrwalamy figury geometryczne i kolory. Dodatkowo usprawniamy pracę naszych małych rączek i percepcję wzrokową.

 

Walentynki

"Biedronki" Walentynki obchodzą w nietypowy sposób. Książkowa "Randka w ciemno" umożliwi pokochanie literatury dziecięcej. Dzieciom udostępnione zostają książeczki, które są zapakowane. Po rozpakowaniu okaże się z jakimi bohaterami dziś spędzą wieczór. Dzieci wzięły udział w zabawie "rozbite serce" i w ten sposób doskonaliły spostrzegawczość szukając swojej pary. Kolejną zabawą było wędrujące pudełko z zagadkami o bohaterach bajek. Zabawy muzyczno - ruchowe pozwoliły zaspokoić potrzebę ruchu, a praca plastyczna "zakładki" doskonaliła sprawność małych rączek. Były też wróżby "jaki zawód w mym sercu?" oraz matematyczne zmagania w sprawnym liczeniu. 

Dzień pizzy

Zdrowy sposób na zrobienie pizzy? Tak, Biedronki go znają i sprawność manualną przy tym rozwijają. 

Statystyka odwiedzin: Dziś 37 | Wczoraj 114 | Ten tydzień 151 | Ten miesiąc 594 | Razem 280938

 

Nasi przyjaciele

____________________________________