rekrutacja 2019d 2020

Aktualności

IX PREZENTACJE TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH DZIECI 3 - 4 LETNICH

16 maja 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się już po raz dziewiąty Prezentacje Teatrzyków Przedszkolnych Dzieci 3 - 4 letnich. W tym roku w prezentacjach wystąpiły trzy grupy: z Przedszkola Miejskiego nr. 2 z przedstawieniem ,,Tatusiowie i zdrowie’’, z Przedszkola Miejskiego nr. 4 z przedstawieniem ,,Idzie wiosna’’ oraz z naszego przedszkola z przedstawieniem ,,Trzy małe świnki’’. Jury w składzie: przewodnicząca – pani Anna Adamus – Krawczyk – Specjalista do spraw organizacji imprez z Polkowickiego Centrum Animacji, pani Dorota Delążek – Dyrektor Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie, pani Beata Zalewska – Dyrektor Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach oraz pani Halina Felisiak – Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr.3, zdecydowało , że tegoroczny puchar ,,Grand Prix’’ otrzymały dzieci z naszego przedszkola za przedstawienie ,,Trzy małe świnki’’. Serdecznie gratulujemy! Składamy również gorące podziękowania pani Dyrektor Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie pani Dorocie Delążek za ufundowanie nagród do konkursu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 287 | Wczoraj 284 | Ten tydzień 1219 | Ten miesiąc 7614 | Razem 98202

 

Nasi przyjaciele

____________________________________