rekrutacja 2019d 2020

Aktualności

DNI OTWARTE W NASZYM PRZEDSZKOLU

5 marca po raz pierwszy w naszym przedszkolu zostały zorganizowane tzw. Dni Otwarte. Placówkę  mogły odwiedzić wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Nasi Goście mieli możliwość wziąć udział w proponowanych zabawach integracyjnych, badawczych, rytmicznych, zwiedzić budynek przedszkola i przekonać się o bezpieczeństwie, wygodzie i komforcie jaki zapewniamy naszym dzieciom. Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko, a miłe wspomnienia wesołych zabaw pozostaną w naszej pamięci. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców - był to mile spędzony czas.

Statystyka odwiedzin: Dziś 185 | Wczoraj 529 | Ten tydzień 3154 | Ten miesiąc 9835 | Razem 84776

 

Nasi przyjaciele

____________________________________