rekrutacja 2019d 2020

19 DNI BEZ PRZEMOCY

Dzięki włączeniu się w akcję 19 dni bez przemocy mieliśmy okazje spotkać się z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Pan policjant przeczytał dzieciom bajki terapeutyczne oraz przeprowadził pogadankę na temat spotykanych zagrożeń od dorosłych oraz dzieci. Dodatkowo w naszej placówce odbyło się wiele działań np. pogadanki o Prawach Dziecka, giełda pomysłów jak przekazać coś bez słów, czytanie bajek terapeutycznych, zabawy z przedszkolnego programu "Stop Agresji", zapoznanie z Ogólnopolskim Telefonem dla Ofiar przemocy, oglądanie prezentacji multimedialnej "Nie daj się - nasze prawa", obejrzenie spektakli "Pechowy dzień" oraz "Pączkowe drzewo" oraz wiele innych.

Statystyka odwiedzin: Dziś 294 | Wczoraj 823 | Ten tydzień 3602 | Ten miesiąc 7183 | Razem 46310