rekrutacja 2019d 2020

19 DNI BEZ PRZEMOCY

Dzięki włączeniu się w akcję 19 dni bez przemocy mieliśmy okazje spotkać się z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Pan policjant przeczytał dzieciom bajki terapeutyczne oraz przeprowadził pogadankę na temat spotykanych zagrożeń od dorosłych oraz dzieci. Dodatkowo w naszej placówce odbyło się wiele działań np. pogadanki o Prawach Dziecka, giełda pomysłów jak przekazać coś bez słów, czytanie bajek terapeutycznych, zabawy z przedszkolnego programu "Stop Agresji", zapoznanie z Ogólnopolskim Telefonem dla Ofiar przemocy, oglądanie prezentacji multimedialnej "Nie daj się - nasze prawa", obejrzenie spektakli "Pechowy dzień" oraz "Pączkowe drzewo" oraz wiele innych.

Statystyka odwiedzin: Dziś 123 | Wczoraj 114 | Ten tydzień 509 | Ten miesiąc 1180 | Razem 34983