Wyjście na spektakl

W tym tygodniu dzieci zostały zaproszone do wzięcia udziału w teatrzyku przygotowanym przez pracowników Polkowickiego Centrum Animacji. Przedszkolaki zajęły miejsca na widowni  polkowickiego kina i z niezwykłym skupieniem śledziły losy bohaterów spektaklu. Dzieci w pełni zaangażowały się w widowisko. Pomogły one małym pisklętom, ostrzegając je przed zagrożeniem czyhającym ze strony przebiegłego lisa. Na zakończenie bez problemu dostrzegły morał płynący z opowieści, który brzmi następująco: z pomocą przyjaciół i bliskich uda nam się pokonać wszelkie trudności.  Spektakl odbył się w atmosferze radości, przy śpiewie i wspólnej zabawie.

Statystyka odwiedzin: Dziś 153 | Wczoraj 205 | Ten tydzień 358 | Ten miesiąc 14084 | Razem 349752