#RazemNaŚwieta

W ramach akcji #RazemNaŚwieta zostały zorganizowane dwie akcje charytatywne.

Pierwsza z nich to zbiórka pluszaków na Charytatywny Kiermasz „Świątecznie dla Igi” – 5-letniej chorej dziewczynki. Dzięki ogromnemu  wsparciu i pomocy naszych Kochanych Rodziców zebraliśmy wiele maskotek, które podczas kiermaszu rozeszły się w mgnieniu oka.

Kolejną akcją była zbiórka słodyczy, zabawek, gier itp. dla dzieci z Hospicjum Dziecięcego i Domu Pomocy Społecznej w Lubinie i Legnicy. W tej akcji również rodzice i dzieci przekazali od serca wiele niespodzianek.

Składamy ogromne podziękowania do osób, które aktywnie włączyły się w powyższe akcje i podarowały z głębi serca swoje podarunki. Po raz kolejny udowodniliście, że nie przechodzicie obojętni obok potrzebujących i tego uczycie swoje dzieci.

JESTEŚCIE WSPANIALI!!! DZIĘKUJEMY!!!

Statystyka odwiedzin: Dziś 11 | Wczoraj 242 | Ten tydzień 1894 | Ten miesiąc 4299 | Razem 277492