EKO pomysły, aby świat był czysty

Dziękujemy dzieciom, rodzicom i wychowawcom za udział w Międzyprzedszkolnym konkursie ekologiczno-plastycznym pt.  „EKO pomysły, aby świat był czysty”.
Celem konkursu było propagowanie nawyków i zachowań proekologicznych oraz rozwijanie pomysłowości, kreatywności i wyobraźni. Na konkurs wpłynęło 8 prac, za które serdecznie dziękujemy. Komisja konkursowa nagrodziła następujące prace.

I miejsce Maja Dzedzej lat 5 z Przedszkola Miejskiego 2 "Słoneczko" w Polkowicach

II miejsce Alan Mystek lat 6 z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Polkowicach

III miejsce Natalia Kałmuczak lat 5 z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Polkowicach

oraz wyróżnienia Wiktoria Krawczuk lat 6 z Grupa "0" tradycyjna  przy SP3,  Nina Zajkiewicz z Przedszkola Miejskiego 2 "Słoneczko" w Polkowicach, Blanka Dawid lat 5 Przedszkola Miejskiego 2 "Słoneczko" w Polkowicach, Jan Sobieraj lat 6 z Przedszkola Miejskiego 3 w Polkowicach, Marta Biniek lat 6 z Grupa "0" tradycyjna  przy SP3 . Nagrody i dyplomy zostaną przekazane do placówek po ich otwarciu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 496 | Wczoraj 1231 | Ten tydzień 1727 | Ten miesiąc 1727 | Razem 212990