UWAGA!

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że placówka zostaje otwarta z dniem 14 maja 2020 r. Prosimy rodziców, którzy w związku z koniecznością powrotu do osobistego świadczenia pracy o obowiązkowe zapoznanie się z Procedurą Bezpiecznego Funkcjonowania Przedszkola Miejskiego nr 3 w Polkowicach w czasie trwania epidemii koronawirua. Kolejno proszę wydrukować, wypełnić i podpisać deklaracje, a następnie skan lub zdjęcie wysłać pod podany adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Złożone deklaracje będą podstawą do przyjęcia dziecka do przedszkola w nowej sytuacji epidemicznej. Kierują się dobrem, zdrowiem i bezpieczeństwem Państwa dzieci prosimy o przemyślane i rozsądne decyzje.

Przedszkola Miejskiego nr 3

w Polkowicach

Statystyka odwiedzin: Dziś 21 | Wczoraj 503 | Ten tydzień 1755 | Ten miesiąc 1755 | Razem 213018