Deklaracja powrotu dziecka do Przedszkola

……………………………………………..                                                              Polkowice, ……………….2020 r.

(imię i nazwisko opiekunów prawnych)

…………………………………………….

(telefon szybkiego kontaktu)

…………………………………………….

(telefon szybkiego kontaktu)

Przedszkola Miejskiego Nr 3

w Polkowicach

Deklaracja

W związku z koniecznością powrotu do osobistego świadczenia pracy przez opiekunów prawnych dziecka …………………………………………………………………….…….. deklaruję chęć uzyskania opieki nad dzieckiem w Przedszkolu od dnia ………………………………………………………….. w godz. od ……………………. do ……………………. .

(podpis opiekuna)

Wyrażam zgodę na dobrowolny pomiar temperatury mojemu dziecku każdorazowo w momencie przyjmowania dziecka do przedszkola oraz w trakcie jego pobytu w placówce w przypadku zaistniałej konieczności.

(podpis opiekuna)

Jestem świadomy/ma, że w przypadku podejrzenia choroby mojego dziecka nie będzie przyjęte do placówki.

(podpis opiekuna)

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z procedurą funkcjonowania przedszkola w czasie trwania epidemii koronawirusa.

Deklaracja - plik pdf

Statystyka odwiedzin: Dziś 486 | Wczoraj 1231 | Ten tydzień 1717 | Ten miesiąc 1717 | Razem 212980