BARBÓRKA 2019

W naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystość - Barbórka 2019. Zaproszonych górników, ubranych w galowe mundury, przedszkolaki  powitały specjalnym programem artystycznym. Swoją obecnością zaszczycił nas również Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn górniczy „Górniczy stan”. Dzieci w podzięce za trud i ciężką pracę przygotowały dla gości drobne upominki. Po części artystycznej na górników czekał słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy gościom  za liczne przybycie oraz słodkie upominki dla przedszkolaków i życzymy wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym.

Statystyka odwiedzin: Dziś 114 | Wczoraj 387 | Ten tydzień 114 | Ten miesiąc 677 | Razem 226626