Składka na Radę Rodziców

UWAGA RODZICE

SKŁADKĘ NA RADĘ RODZICÓW W WYSOKOŚCI:

- 100,00 ZŁ ZA JEDNO DZIECKO UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLA

- 50,00 ZŁ ZA KAŻDE KOLEJNE DZIECKO W PRZEDSZKOLU

PŁATNE DO 31.10.2021 R.

NALEŻY WPŁACAĆ NA RACHUNEK RADY RODZICÓW

08 8669 0001 2014 0144 6274 0001
(BANK SPÓŁDZIELCZY)

W TYTULE PRZELEWU PROSIMY WPISAĆ:  IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ GRUPĘ

Spotkanie autorskie z Panem Poetą

W środę 21.09 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie autorskie z Panem Poetą, twórcą książek z morałem dedykowanych dzieciom. Podczas spotkania przedszkolaki miały możliwość wysłuchania utworów i poznania bohaterów książek napisanych przez naszego gościa. Ponadto Pan Poeta przygotował dla dzieci wiele atrakcyjnych zabaw w oparciu o swoją twórczość min. tworzenie pawiego ogona z kolorowych piór, maskarada, zabawy z balonami i wiele innych. Dzięki temu spotkaniu dzieci zobaczyły jak wesołe i ekscytujące może być spotkanie z bohaterami literackimi. Dziękujemy Panu Poecie oraz Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach za owocnie spędzony czas, który przypomniał przedszkolakom jak ważne jest czytelnictwo.

Warsztaty zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury ,,Kultura- Interwencje 2021”.

Spacer po zawodach w Kolejach Dolnośląskich

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki oraz Europejskiego Roku Kolei grupy starsze wzięły udział w zajęciach online pt. ,,Kim jest kolejarz? Spacer po zawodach w Kolejach Dolnośląskich”. Podczas wirtualnej wycieczki przedszkolaki miały możliwość lepszego poznania zawodu konduktora, maszynisty, mechanika, dyspozytora oraz pozostałych zawodów związanych z koleją. Dzieci utrwaliły również zasady bezpiecznego zachowania się na dworcu kolejowym oraz peronie.