rekrutacja 2019d 2020

Olimpiada matematyczna 2019

Jak co roku w naszym przedszkolu odbyła się Olimpiada Matematyczna dla dzieci 6-letnich. W konkursie uczestniczyły wszystkie Polkowickie przedszkola. I miejsce zajęły dzieci z PM6, II miejsce dzieci z PM2, III miejsce PM3, a wyróżnienia potrzymały dzieci z PM5 oraz PM4. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

UWAGA!

Informujemy, że w dniach 15.05-31.05.2019 trwają zapisy dzieci na dyżur wakacyjny tj. na miesiąc lipiec i sierpień.

W tym roku szkolnym dyżur wakacyjny pełni Przedszkole Miejskie Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach, ul. Mjr. Hubala 1a

Poniżej udostępniamy regulamin dyżuru wakacyjnego, jest on również dostępny na tablicy ogłoszeń w siedzibie naszego przedszkola.

Załączniki do regulaminu będzie można odebrać u wychowawcy grupy po zakończeniu zapisów na dyżur wakacyjny.

Do pobrania:

1. Regulamin dyżuru wakacyjnego w Przedszkolu Miejskim nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Polkowicach [POBIERZ]

OBCHODY DNIA DZIECKA

PSZCZÓŁKI:

Poniedziałek (27.05)

plener plastyczny, teatrzyk: „Podróże Baltazara Gąbki”.

Wtorek (28.05)

Kino „Pszczółek”, umuzykalnienie: „Szewczyk Dratewka, Lajkonik i hejnał krakowski”, Festyn Rodzinny.

wyjście na lody, Muzyczna przygoda

Wycieczka do Konradówki - Rogate Ranczo

Bankowy świat”.

MOTYLKI:

Poniedziałek (27.05)

projekcja filmów dziecięcych, Teatrzyk: „Podróże Baltazara Gąbki”.

Środa (29.05)

Dzień indiański, wyjście na lody.

Czwartek (30.05)

Wycieczka do Konradowi - Rogate Ranczo.

Piątek (31.05)

„Olimpiada przedszkolna” - zawody sportowe.

KRASNOLUDKI:

Poniedziałek (27.05)

plener plastyczny, malowanie, rysowanie pastelami na dużych arkuszach, teatrzyk: „Podróże Baltazara Gąbki”.

Wtorek (28.05)

umuzykalnienie: „Szewczyk Dratewka, Lajkonik i hejnał krakowski”, zabawy integracyjne, Festyn Rodzinny

Środa (29.05)

wyjście na lody, grupowa dyskoteka, wystawienie przedstawienia dla pozostałych grup, pt. „Czerwony Kapturek

na wesoło”.

zawody sportowe

SMERFY

Poniedziałek (27.05)

Teatrzyk: „Podróże Baltazara Gąbki”, plener malarski - wystawa w terenie.

Wtorek (28.05)

umuzykalnienie: „Szewczyk Dratewka, Lajkonik i hejnał krakowski”, wyjście do PCA na wystawę lalek, Festyn Rodzinny.

Środa (29.05)

Zabawy muzyczne, dyskoteka, wyjście na lody, wystawienie przedstawienia, pt. „Żelazne trzewiki” dla pozostałych grup.

Piątek (31.05)

zawody sportowe, piknik na trawie.

GUMISIE:

Teatrzyk, pt. „Podróże Baltazara Gąbki”, zawody pływackie

Wtorek (28.05)

umuzykalnienie: „Szewczyk Dratewka, Lajkonik i hejnał krakowski”, wystawienie przedstawienia: „Bajkowe Biuro Baja”, zabawy dydaktyczne: „Każde dziecko swoje prawa zna”, Festyn Rodzinny.

Środa (29.05)

wyjście na lody, zabawy muzyczne, bajka w wykonaniu 5-latków oraz grupy Mieszanej.

wyjście na wystawę Lalek Teatralnych do PCA

IX PREZENTACJE TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH DZIECI 3 - 4 LETNICH

16 maja 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się już po raz dziewiąty Prezentacje Teatrzyków Przedszkolnych Dzieci 3 - 4 letnich. W tym roku w prezentacjach wystąpiły trzy grupy: z Przedszkola Miejskiego nr. 2 z przedstawieniem ,,Tatusiowie i zdrowie’’, z Przedszkola Miejskiego nr. 4 z przedstawieniem ,,Idzie wiosna’’ oraz z naszego przedszkola z przedstawieniem ,,Trzy małe świnki’’. Jury w składzie: przewodnicząca – pani Anna Adamus – Krawczyk – Specjalista do spraw organizacji imprez z Polkowickiego Centrum Animacji, pani Dorota Delążek – Dyrektor Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie, pani Beata Zalewska – Dyrektor Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach oraz pani Halina Felisiak – Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr.3, zdecydowało , że tegoroczny puchar ,,Grand Prix’’ otrzymały dzieci z naszego przedszkola za przedstawienie ,,Trzy małe świnki’’. Serdecznie gratulujemy! Składamy również gorące podziękowania pani Dyrektor Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie pani Dorocie Delążek za ufundowanie nagród do konkursu.

Dyżur wakacyjny 2019

UWAGA!

Informujemy, że w dniach 15.05-1.06.2019 trwają zapisy dzieci na dyżur wakacyjny tj. na miesiąc lipiec i sierpień.

W okresie tym zostaną objęte opieką dzieci z przedszkoli nr 2, 3, 4, 5 i 6.

W związku z powyższym informujemy, że w tym czasie grupy będą łączone i pracować będą nauczyciele
z wymienionych placówek zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem. Ze względu na możliwość przyjęcia określonej liczby dzieci do przedszkola na dyżur wakacyjny(organizacja przedszkola) prosimy o wpisywanie tylko tych dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki.

Prosimy o przemyślane zapisywanie dzieci na dyżur.

Statystyka odwiedzin: Dziś 58 | Wczoraj 439 | Ten tydzień 58 | Ten miesiąc 7774 | Razem 68243