Dzień Mamy

Po to jest Mama, aby mnie wzięła na kolana.
By pogładziła po głowie, podarowała opowieść.
By zawsze przy mnie była: pomogła, pocieszyła.
A ja rosnę przy Mamie wczoraj, dzisiaj i jutro.
Aby jej nigdy w życiu nie było pusto i smutno.

„Dzień Matki”  to święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy Mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc
i bezwarunkową miłość. Każda Mama w takim dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo. Święto to obchodzone jest prawie na całym świecie. Przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy, oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków.

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 przygotowały dla wszystkich Mam niespodziankę

Międzynarodowy Dzień Rodziny

15 maja 2020

Międzynarodowy Dzień Rodziny

Zawsze wszystko się udaje, cztery ręce, to nie dwie

Razem z tatą pomagamy, kiedy mama czegoś chce.

Pomagamy sobie wszyscy, bo od tego jest rodzina

Od niej uczysz się wszystkiego, tak się życie twe zaczyna.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny życzymy wszystkim  rodzinom jak najwięcej ciepła rodzinnego, spokoju i zdrowia, a przede wszystkim wzajemnej bliskości i zrozumienia.  Niech czas spędzony razem zaowocuje wzmocnieniem więzi rodzinnych – najważniejszych i nierozerwalnych.

Dyrektor i pracownicy przedszkola

Podziękowania p. Kowalskiemu

Dziękujemy p. Pawłowi Kowalskiemu za wsparcie przedszkola w tym trudnym dla nas wszystkich czasie i dostarczeniu do placówki środków do dezynfekcji i maseczek.

Dyrektor i pracownicy Przedszkola

EKO pomysły, aby świat był czysty

Dziękujemy dzieciom, rodzicom i wychowawcom za udział w Międzyprzedszkolnym konkursie ekologiczno-plastycznym pt.  „EKO pomysły, aby świat był czysty”.
Celem konkursu było propagowanie nawyków i zachowań proekologicznych oraz rozwijanie pomysłowości, kreatywności i wyobraźni. Na konkurs wpłynęło 8 prac, za które serdecznie dziękujemy. Komisja konkursowa nagrodziła następujące prace.

I miejsce Maja Dzedzej lat 5 z Przedszkola Miejskiego 2 "Słoneczko" w Polkowicach

II miejsce Alan Mystek lat 6 z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Polkowicach

III miejsce Natalia Kałmuczak lat 5 z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Polkowicach

oraz wyróżnienia Wiktoria Krawczuk lat 6 z Grupa "0" tradycyjna  przy SP3,  Nina Zajkiewicz z Przedszkola Miejskiego 2 "Słoneczko" w Polkowicach, Blanka Dawid lat 5 Przedszkola Miejskiego 2 "Słoneczko" w Polkowicach, Jan Sobieraj lat 6 z Przedszkola Miejskiego 3 w Polkowicach, Marta Biniek lat 6 z Grupa "0" tradycyjna  przy SP3 . Nagrody i dyplomy zostaną przekazane do placówek po ich otwarciu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 283 | Wczoraj 1373 | Ten tydzień 3465 | Ten miesiąc 22586 | Razem 209571