rekrutacja 2019d 2020

Spektakl Teatralny

9 grudnia do Przedszkola zawitali aktorzy z Agencji Artystycznej "Blaszany Bębenek", który przedstawił dzieciom teatrzyk o Czerwonym Kapturku. Zabawne sceny i dialogi wywoływały salwy śmiechu i oklasków wśród małych widzów. Wszystkie dzieci świetnie bawiły się podczas spektaklu.

BARBÓRKA 2019

W naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystość - Barbórka 2019. Zaproszonych górników, ubranych w galowe mundury, przedszkolaki  powitały specjalnym programem artystycznym. Swoją obecnością zaszczycił nas również Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn górniczy „Górniczy stan”. Dzieci w podzięce za trud i ciężką pracę przygotowały dla gości drobne upominki. Po części artystycznej na górników czekał słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy gościom  za liczne przybycie oraz słodkie upominki dla przedszkolaków i życzymy wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym.

Opiekun zwierzat

Drodzy Rodzice

Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie "Opiekun  zwierząt". W związku z tym zachęcamy państwa do udziału w giełdzie ozdób świątecznych. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na opłatę adoptowanego zwierzaka. Dziękujemy!

"Polska-Ojczyzna Moja"

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Polska-moja Ojczyzna” organizowanego
przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Polkowicach

Wszystkim uczestnikom  i opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Wpłynęły 94 prace. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców  zostaną przesłane pocztą. Pozostali uczestnicy za udział w konkursie otrzymają dyplomy i drobne upominki.

Jury w składzie:

·         Barbara Kulczycka - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3;

·         Kinga Rutkowska - instruktor ds. animacji plastycznych w Polkowickim Centrum Animacji

·         Monika Oleksy - nauczyciel świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 3 w Polkowicach

oceniło prace pod względem estetyki pracy, zgodności z tematyką,  samodzielności, oryginalności, pomysłowości i przyznało:

I miejsce: Mikołaj Timoszuk - Przedszkole Samorządowe nr 81 "Brzoskiwniowy raj" w Białymstoku

II miejsce: Klaudia Skóra - Przedszkole nr 3 w Zakopanem

III miejsce: Sara Szast - Zespól Szkół-Przedszkole w Brzózie Królewskiej

Wyróżnienia:

·         Amelia Chyćko - Przedszkole Publiczne w Biadolinach Radkowskich

·         Maja Rzepka -  Przedszkole Publiczne nr 22 w Rzeszowie

·         Wiktoria Reciak  - Przedszkole Samorządowe w Budzowie

Składamy podziękowania dla Gminy Polkowice i KGHM Polkowice-Sieroszowice za ufundowanie nagród.

Choinka

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy do zawieszania wraz z dziećmi wykonanych w domu ozdób na choinkę przedszkolną, która stanie w holu od 6 grudnia.

Statystyka odwiedzin: Dziś 178 | Wczoraj 261 | Ten tydzień 676 | Ten miesiąc 3445 | Razem 128536