Wyjście na spektakl

W tym tygodniu dzieci zostały zaproszone do wzięcia udziału w teatrzyku przygotowanym przez pracowników Polkowickiego Centrum Animacji. Przedszkolaki zajęły miejsca na widowni  polkowickiego kina i z niezwykłym skupieniem śledziły losy bohaterów spektaklu. Dzieci w pełni zaangażowały się w widowisko. Pomogły one małym pisklętom, ostrzegając je przed zagrożeniem czyhającym ze strony przebiegłego lisa. Na zakończenie bez problemu dostrzegły morał płynący z opowieści, który brzmi następująco: z pomocą przyjaciół i bliskich uda nam się pokonać wszelkie trudności.  Spektakl odbył się w atmosferze radości, przy śpiewie i wspólnej zabawie.

Wolne miejsca dla dzieci na rok szkolny 2021/2022 w PP "Biedronki"

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 w Polkowicach informuje, że dysponuje wolnymi miejscami dla dzieci na rok szkolny 2021/2022 w Punkcie Przedszkolny Biedronki w Polkowicach ul. Ociosowa 3.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Przedszkolem Miejskim nr 3 w Polkowicach na ul. Skrzetuskiego 37 lub pod nr 767498860.

Wniosek można pobrać ze strony internetowej oraz w siedzibie przedszkola ul. Skrzetuskiego 37.

Podanie należy dostarczyć do końca lipca.

Przekazanie darów do Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i hojności w tegorocznej zbiórce na rzecz bezdomnych zwierząt mieszkających w schronisku zebraliśmy m.in. karmę, akcesoria dla zwierząt, pościel, koce oraz zabawki. Zebrane dary zostały przekazane do Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS.

Wszystkim darczyńcom – i małym i dużym serdecznie dziękujemy za aktywny udział w akcji.