rekrutacja 2019d 2020

Wolne miejsa

DYREKTOR PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 3 W POLKOWICACH

INFORMUJE, ŻE POSIADA JESZCZE WOLNE MIEJSCA DLA DZIECI 5 I 6-LETNICH W  PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM BIEDRONKI W POLKOWICACH – 6 MIEJSCE

DNI OTWARTE W NASZYM PRZEDSZKOLU

5 marca po raz pierwszy w naszym przedszkolu zostały zorganizowane tzw. Dni Otwarte. Placówkę  mogły odwiedzić wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Nasi Goście mieli możliwość wziąć udział w proponowanych zabawach integracyjnych, badawczych, rytmicznych, zwiedzić budynek przedszkola i przekonać się o bezpieczeństwie, wygodzie i komforcie jaki zapewniamy naszym dzieciom. Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko, a miłe wspomnienia wesołych zabaw pozostaną w naszej pamięci. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców - był to mile spędzony czas.

"Poznajemy instrumenty-strunowa parada"

Dnia 22.02.2019r. odbyło się umuzykalnienie muzyczne dla wszystkich grup. Przy pomocy dźwięków zaklętych w strunach arabskiej lutni, gitary flamenco, banjo, ukulele, silent gitar, kontrabasu i cajonu muzycy opowiedzieli dzieciom o myśliwskim łuku, który stał się muzycznym instrumentem.

UWAGA RODZICE

U dziecka z naszego przedszkola wykryto obecność owsików. W związku z okresem ferii i związaną z tym inną organizacją pracy dzieci przebywają w grupach mieszanych, co za tym idzie każdy miał możliwość zarażenia się. Prosimy o powtórne zbadanie dziecka na obecność owsików. Dziękujemy

Statystyka odwiedzin: Dziś 295 | Wczoraj 823 | Ten tydzień 3603 | Ten miesiąc 7184 | Razem 46311