rekrutacja 2019d 2020

Mazurek Dąbrowskiego

Nasze przedszkole włączyło się do akcji MEN "Szkoła do hymnu". 8 listopada o godz. 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego".

Jesienny stroik

W naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs na stroik jesienny. Do organizatorów wpłynęło wiele przepięknych kompozycji. Jury miała nie lada zadanie, by wyłonić zwycięski stroik. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Jesienne stroiki można podziwiać w holu naszego przedszkola. Wszystkim składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Drodzy Rodzice!

W związku z udziałem Naszego Przedszkola w akcji UNICEF dnia 20 listopada obchodzimy Narodowy Dzień Praw Dziecka, bardzo prosimy aby tego dnia dzieci były ubrane na niebiesko. Dziękujemy!

19 dni bez przemocy

Od 1 do 19 listopada trwa Międzynarodowa Kampania „19 dni bez przemocy” . Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji, realizując treści poprzez pogadanki, zajęcia tematyczne oraz zajęcia plastyczne i muzyczne. Ośrodek Pomocy Społecznej udostępnił nam plakaty, które zostaną powieszone na drzwiach frontowych oraz nalepki dla każdego dziecka. Będą one posiadać symbol Kampanii – pomarańczowa wstążka z napisem : Tak – dla ochrony dziecka przez krzywdzeniem.

Statystyka odwiedzin: Dziś 203 | Wczoraj 150 | Ten tydzień 987 | Ten miesiąc 3074 | Razem 121730