Dzień Dinozaura

Który dinozaur miał najdłuższą szyję? Który był największym drapieżcą? Skąd wiemy, że dinozaury niegdyś zamieszkiwały naszą planetę i dlaczego wyginęły? Na te i inne pytania próbowały odpowiedzieć dzieci z naszego przedszkola podczas Dnia Dinozaura, który odbył się  26 lutego 2021r. Tego dnia dzieci z radością oglądały dinozaury w książkach. Dowiedziały się gdzie i kiedy żyły, jak wyglądały, czym się żywiły oraz dlaczego wyginęły te znane prehistoryczne zwierzęta. Poznały dziwne nazwy tych stworów i próbowały je powtórzyć – co wcale nie było proste. Przedszkolaki pełne wrażeń kroczyły śladami prehistorycznych gadów uczestnicząc w zabawach ruchowych, muzycznych i plastycznych. Na koniec dnia dzieci zrobiły sobie zdjęcia w „dinozaurowej” foto - budce.

Rekrutacja 2021/2022

Szanowni Państwo.

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Polkowic nr 1174/21 z dnia 29.01.2021

od 22 lutego 2021 r. do 12 marca 2021 r.

trwa nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022

Niezbędne dokumenty można pobrać na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce REKRUTACJA 2021/2022

Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu  do 12 marca 2021 do godz. 15:00

Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają,

że chcą kochać i kochają!

Dużo miłości z okazji Walentynek

Życzą:

Dyrektor oraz pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 3 w Polkowicach

Walentynki to wyjątkowy dzień, który świętowany jest nie tylko przez dorosłych, ale również dzieci. 15 luty był dla nas prawdziwym dniem miłości i przyjaźni. Wzięliśmy udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami. Dzień św. Walentego możemy z pewnością zaliczyć do udanych.

Statystyka odwiedzin: Dziś 33 | Wczoraj 114 | Ten tydzień 147 | Ten miesiąc 590 | Razem 280934