DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

"Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,
to święto Ani, Basi i Krzysia.
W Dzień Przedszkolaka każdy to wie,
bawi się z nami, kto tylko chce".

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Dyrektor, nauczyciele i personel

Przedszkola Miejskiego nr 3 w Polkowicach

Spotkanie ze Strażą Miejską

Przechodzenie przez jezdnię nie jest trudną sprawą, jeżeli zna się zasady bezpiecznego zachowania się na ulicy. Dlatego też nasze przedszkolaki w ramach edukacji z zakresu wychowania komunikacyjnego wzięły udział w warsztatach przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Polkowicach. Strażnicy Miejscy zapoznali dzieci z przepisami ruchu drogowego, a następnie pod czujnym okiem uczyli przedszkolaków prawidłowego przejścia przez ulicę w praktyce. Była to niezwykle pouczająca lekcja. Bardzo dziękujemy Straży Miejskiej w Polkowicach za zaangażowanie i trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa naszych dzieciom.

Składka na Rade Rodziców

NA RACHUNEK RADY RODZICÓW NR  29 1090 2109 0000 0001 3739 8078  (BANK Santander) Prosimy o dokonanie wpłaty składki za Rade Rodziców w wysokości:

- 100,00 zł za jedno dziecko uczęszczające do przedszkola

- 50,00 zł za każde kolejne dziecko w przedszkolu płatne do 31.10.2020r.

W TYTULE PROSIMY WPISAĆ:  IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ GRUPĘ

Drodzy Rodzice,

Przedstawiamy Państwu link do ubezpieczenia indywidualnego dla dzieci wybranego przez Radę Rodziców. Placówka nie zbiera odpłatności za polisę, opłatę regulują Państwo indywidualnie u ubezpieczyciela po wyborze wariantu.

ID Klienta: ee2g4

Statystyka odwiedzin: Dziś 358 | Wczoraj 746 | Ten tydzień 2827 | Ten miesiąc 8659 | Razem 244283