rekrutacja 2019d 2020

FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE

Drodzy Rodzice!!

Podczas giełdy ozdób i kartek świątecznych zebraliśmy 687,42zł! Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Zebrane pieniądze zgodnie z wcześniejszą deklaracją przeznaczamy na wirtualna adopcję zwierzęcia. W związku z tym, prosimy Państwa o wytypowanie zwierzątka z FUNDACJI NIECHCIANE I ZAPOMNIANE ze strony : http://niechcianeizapomniane.org/

Podziękowania

Drodzy Rodzice! W imieniu swoim oraz pracowników z Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierząt AMICUS bardzo dziękujemy za okazaną pomoc!

"Razem na Święta"

Szanowni Rodzice i Dzieci,

Dziękujemy za wzięcie udziału w zbiórce zabawek na rzecz Ogólnopolskiej Akcji "Razem na Święta". Zabawki trafiły do Fundacji im. Brata Alberta w Lubinie. Podczas akcji dzieci mogły poczuć się jak prawdziwy św. Mikołaj. Podczas pogadanek na temat niesienia pomocy, dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem. Dziękujemy!

życzenia noworoczne

W tym Nowym 2020 Roku wszystkim Państwu, Rodzicom, Babciom, Dziadkom i Przyjaciołom życzymy,

by wszystkie kolejne dni były szczęśliwe i obfitujące w zdrowie, dobro oraz życzliwość.

Niech się spełnią Państwu wszystkie życzenia, te świąteczne i noworoczne.

Niech Nowy Rok 2020 będzie czasem pokoju, miłości
oraz realizacji najskrytszych marzeń.

Życzą

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Przedszkola

Spektakl Teatralny

9 grudnia do Przedszkola zawitali aktorzy z Agencji Artystycznej "Blaszany Bębenek", który przedstawił dzieciom teatrzyk o Czerwonym Kapturku. Zabawne sceny i dialogi wywoływały salwy śmiechu i oklasków wśród małych widzów. Wszystkie dzieci świetnie bawiły się podczas spektaklu.

Statystyka odwiedzin: Dziś 177 | Wczoraj 424 | Ten tydzień 1176 | Ten miesiąc 6653 | Razem 139321